«ПЕТ» — видавництво дитячої та навчальної літератур, що працює для маленьких книголюбів з 2013 року. За тривалий час нам вдалося заволодіти увагою чималої кількості читачів з різних куточків України та отримати схвальні відгуки.  

Навчальна література 
Ми створюємо довідники, робочі зошити, тренажери, хрестоматії, збірники диктантів і задач, дидактичні посібники для дошкільнят, школярів та вчителів. Серед них завдання, що відповідають навчальній програмі НУШ та увиразнюють основні компетентності для формування світогляду учнів. Наповнення навчальних посібників сприяє гармонійному ерудованому розвиткові школярів та допомагає їм входити у світ знань з легкістю та чималим багажем умінь і навичок. 
Дитяча література 
Ми видаємо різноманіття захопливих книг з пізнавальними історіями, енциклопедії для малюків і підлітків, розмальовки з наліпками, «розвивалки», а також неймовірні твори про любов і дружбу, емоції і відчуття, чарівні казочки для малюків не лише українських, а й зарубіжних авторів. Наші книжки стануть корисними як для самостійного прочитання дітьми, так і гарними помічниками батькам у проведенні спільного часу з малюками.  
Видавництво «ПЕТ» — стараємося для найцінніших! Ми удосконалюємося, розвиваємося і стаємо краще, прагнемо випускати у світ чудові бестселери, слідкуємо за книжковими трендами, щоби тішити наших читачів цікавими новинками.
 Ласкаво просимо до книжкового світу «ПЕТ»!